K A D R A

 

 

MIEJSKIEGO OŚRODKA POMOCY SPOŁECZNEJ

 

 

W HAJNÓWCE

 

 

UL. 11-go Listopada 24

 

 

 

Dyrektor

 

 

mgr Barbara Zdzisława Wasiluk

 

 

 

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Hajnówce

 

 

UL. 11-go Listopada 24 , pokój nr 2

 

 


 

 

Wicedyrektor

 

 

Luba Markiewicz

 

 pokój nr 13

 

 

Główny administrator pomocy społecznej

mgr Barbara Przybyłowska

pokój nr 14

 

 

 

ADMINISTRACJA

 

 

Administrator


 

Pracownik gospodarczy

Dorota Gryńczuk

 

 

 

pokój nr 1

 

 

 

Informatyk

 

Rafał Gryc

 

 pokój nr 10

 

 

 

 

KSIĘGOWOŚĆ

 

 

Ul. 11-go Listopada 24 , pokój nr 11

 

 

 

Główny Księgowy

 

 

mgr Ewa Sawczyńska

 

 

 



Księgowi

mgr Emilia Stepaniuk

mgr Jacek Jańczuk

pokój nr 12

 

 

 

 

POMOC SPOŁECZNA

 

 

UL. 11-go Listopada 24

 

 

mgr EWA OSTASZEWSKA

 

Rejon I

Armii Krajowej od Policji, Kolejki Leśne, Celna, 11-go Listopada, Grunwaldzka, Klonowa, Brzozowa, Jarzębinowa, Topolowa, Leszczynowa, Orzechowa, Kasztanowa, Jaśminowa, Jaworowa, Ślusarska, Bednarska, Stolarska, Ciesielska, 3-go Maja od skweru.

 

 

 

mgr MAŁGORZATA GDOWSKA

 

 

Rejon II

Armii Krajowej 2-14, Sienkiewicza, Prusa, Kraszewskiego, Staszica, Kołłątaja, Żeromskiego, Handlowa, Łowcza, Białowieska, Torowa, Partyzancka, Rawickiej, Orzeszkowej, Skłodowskiej, Konopnickiej, Nałkowskiej, Małomiejska, Piłsudskiego, Międzytory, Łagodna, Cicha, Słoneczna, Wesoła, Bliska, Miła. 

 

 

mgr Marzena Patejuk, Ewelina Gawryluk

 

 

Rejon III

Górna od toru do Bielskiej, Botaniczna, Bielska, Żwirowa, Bagienna, Wąska, Polna, Niecała, Prosta, Nowa, Złota, Stalowa, Granitowa, Graniczna, Bajeczna, Metalowa, Marmurowa, Kamienna, Targowa do Prostej, Grabowa, Batorego, Fabryka Chemiczna, Filipczuka, Sołoniewicz  

 

 

mgr ANIELA TRYK

 

 

Rejon IV

Targowa, Dolna, Poddolna, Kwiatowa, Warzywna, Owocowa, Elektryczna, Sadowa, Kłosowa, Zbożowa, Krótka, Południowa, Siewna, Okopowa, os. Milenium, Długa, 3-go Maja do skweru, Ściegiennego, Mostowa, Dziewiatowskiego, Kwiatowa, Urodzajna, Słonecznikowa, Pszeniczna, Żytni

 

 

 

HALINA ODYNIEC

 

 

Rejon V

Nowowarszawska od nr 3 do 23, Mickiewicza, Słowackiego, Kochanowskiego, Tuwima, Kolejowa, Kościuszki, Boh. Westerplatte, Ptaszyńskiego, Wojska Polskiego, Boh. Warszawy, Duboisa, Łąkowa, Kołodzieja, Wiejska, Werpachowskiego, Warszawska do Piłsudskiego, Mazury, Krzywa, Skarpowa, Mazurska, Mała, Piłsudskiego 50 i ulica Piłsudskiego od 2 przejazdu kolejowego, Klimek, Zaułek Targowy, Kosidłów, Jagiełły, Boczna, Wierobieja, Piaski. 

 

 

JANINA JABŁOŃSKA

 

 

Rejon VI

Nowowarszawska od nr 23 do końca, Porejewo, Wydmuchowo, Stara Judzianka, Gajowa, Myśliwska, Obwodowa, Zwierzyniecka, Działkowa, Wrzosowa, Miodowa, Warszawska od krzyżówki z Piłsudskiego, Leśna, Sosnowa, Jodłowa, Spiżowa, Czeska, Cisowa, Świerkowa, Modrzewiowa, Ogrodowa, Magazynowa, Iglasta, Cyprysowa, Gruntowa, Górna, Pszczela, Dębowa, Akacjowa, Daleka, Poranek, Woskowa, Bartników.

 

 

mgr KRYSTYNA KOŚKO

 

 

Rejon VII

Parkowa 2, 4, Zina 2, 3, 3A, Piłsudskiego 4, 4a, 4b,4c, 4d, 4e, 4f, Lipowa 39, 41B, 43ABC, 45ABC, 73 ABC, 75 ABC, 77 AB, 79 ABC, Rzeczna, Nadbrzeżna, Sportowa, Moniuszki, Chopina, Wieniawskiego, Szymanowskiego, Ogińskiego, Wróblewskiego, Białostocka, Fabryczna, Findera, Fornalskiej, Hibnera, Kniewskiego, Miłkowskiego, Łosia, Sarnia, Jelenia, Daniela, Niedźwiedzia, Rysia, Strzelecka, Rutkowskiego, Krasickiego, Zajęcza, Podmiejska, Poprzeczna, Krancowa.

 

 

 

mgr ADAM WRÓBEL

 

 

Rejon VIII

Lipowa 65B, 67, 69 ABC, 71 ABC, 81, 87, 89, Lipowa od 3-go Maja do osiedla Podlasie, Jastrzębia, Sowia, Żurawia, Słowicza, Słomiana, Studzienna, Spadowa, Spiralna, Kołowa, Sokola, Podlasie, Żabia, Bociania, Kacza, Gęsia, Czajki, Wilgi, Gołębia, Łabędzia, Bażantowa, Pawia, Krucza, Jaskółcza.  

 

 

mgr KATARZYNA KENDYŚ

 

 

Rejon IX

Osiedle przy ul. M. Reja

 

 

 

 

 

ŚWIADCZENIA RODZINNE

 

 

Ul. 11-go Listopada 24

 

 

 

Świadczenia rodzinne

 

 

Główny administrator świadczeń rodzinnych

i funduszu alimentacyjnego

mgr Barbara Sienkiewicz-Surel

 

 

 Starszy administrator świadczeń rodzinnych

mgr Paweł Kierdelewicz

 

 

 

Świadczenia opiekuńcze

 

 

 Starszy inspektor świadczeń rodzinnych

mgr Tomasz Siebiesiuk

 

 

 

 

 

ŚWIETLICA SOCJOTERAPEUTYCZNA

 

 

UL.Ks.I.Wierobieja 18

 

 

 

mgr Joanna Podszywało

 

 

mgr Katarzyna Janiuk

 

 


Strona internetowa Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Hajnówce
utworzona w ramach projektu systemowego "Sami sobie" współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki